MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 14235409
nr 1423 5409
Skrivbordsstol
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:25:49
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr